Markalar

Komşu Kahve

Her Neslin Kahvecisi
Alaçatı’dan İzmir’e, oradan da tüm Türkiye’ye Komşu Kahve’yi büyütmeyi, bize miras kalan bu güzel geleneği sizlerle paylaşmayı hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz

Bisquitte

Bisquitte
Bisquitte’te öncelikli hedefimiz; misafirlerimiz için özel olarak tasarladığımız modern ve şık yaşam alanlarında, kendilerini evlerindeymiş gibi rahat hissetmeleridir.

Pizza Rucola

Pizza Rucola
Rucola ailesi, alt yapısını sağlam temellere dayandırıp kararlılıkla büyüme yolunda ilerleyen özgüveni tam, genç ve dinamik bir ekiptir. Finlandiya Helsinki’de, 4 adet pizza ve 1 adet a lacarte restoranda biriktirmiş olduğu 12<br /> yıllık tecrübesi ile lezzet portföyünü oluşturmuş ve bu birikimiyle Türkiye’deki ilk restoranını İzmir Bostanlı’da, ikinci restoranını ise Gaziemir’de açmış bulunmaktadır.

Justchikn

Justchikn
Just Chik'n, 10 yıla yakın süredir gıda sektöründe faaliyet gösteren Aydınlar Grub’un, sektörde fark yaratmak için tasarlanan markası. Baslangıç noktası Söke olmak üzere birkaç yıl içinde büyüdü.

Mersin Belediyesi

Kafe Konseptleri
Limon Kafe - Bakkal Kafe - Festival Kafe - Kır Kahvesi -Yöreden Kahve - İçimizden Kafe -Tazeden Kafe

Texas Buffalo Burger

Texas Buffalo Burger
Dogal malzemelerle dekore edilmis ve yalın bir biçimde tasarlanmıs subelerimizde kendinizi evinizde<br /> hissetmeniz için her seyi düsündük. Nefis lezzetlerimizi deneyimlemek ve güler yüzlü hizmetimizle tanısmak için “evinize” davetlisiniz

DEALER ailesindeki yatırımcılardan biri olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.